Przejdź do treści

Ohana Ck-250g

Ohana Ck-250g

To starsza, bardziej poważna siostra Ohany Ck – 6, która była odpowiedzialna za jej wychowanie. Znosiła więc wszystkie wybryki, starała się być opiekuńcza, ale bywała również nieco bardziej władcza. Wiedziała, że dobro siostry zależy od niej, więc chciała przekazać to, co najlepsze.

Sama przy tym uzbroiła się w ogromną cierpliwość. Każde jej wybrzmienie kojarzy się z rozkazem, choć potrafi też cudownie śpiewać, a urody jej przecież nie brakuje!

Jest klasykiem bez naleciałości, niechętnie spoglądającym w stronę leniuchów -amatorów, jednocześnie oferując pełny zakres nauczania, z konkretnymi wskazówkami. Nauczysz się z nią grać szybciej i skuteczniej, ponieważ każdy błąd będzie słyszalny niczym szept w kościele.

Jako siostra ck -6 jest oczywiście tej samej krwi –
lity świerk oraz akacja. przepięknie maluje dolną płytę, a wykończenie w wysokim połysku uwydatnia najmniejsze części drewnianych włókien. Jeżeli mowa o dziełach sztuki, warto oddać mocny respekt lutnikowi.

Jej piękno jest dojrzałe, klasyczne i bardzo dostojne. Gra w ten sam sposób.

Główka nawiązuje oczywiście do hiszpańskich klasyków, czyli ojca, który stamtąd właśnie pochodzi. (Ohana ck – 6 ma jednak rysy matki).

Aktualna dostępność: 0
Kolejna dostawa już niebawem, zarezerwuj ten instrument przesyłając wiadomość przez formularz na dole strony!

Cena: 2297

Darmowa wysyłka kurierem w Polsce.

    Jesteś zainteresowany tym modelem? Napisz!